Mamy alternatywę dla sklepu internetowego IKEA!

Home » Aktualnosci » Mamy alternatywę dla sklepu internetowego IKEA!

 

Zapewne wiele osób już słyszało, że IKEA zdecydowała się otworzyć w końcu swój sklep internetowy. Co prawda na razie to nieśmiałe początki, ale dobre i takie posunięcie. Jest jedno „ale”. Póki co, sprzedaż online jest bardzo ograniczona. Dla tych wszystkich, którzy czekają aż IKEA rozwinie skrzydła w internetowym handlu, mamy dobrą alternatywę – nasz serwis zakupywikei.pl. Dlaczego?

IKEA ograniczyła sprzedaż internetową tylko do Wrocławia i do obszaru nie większego niż 100 km wokół miasta. To oznacza, że duża część Dolnego Śląska jest poza zasięgiem usługi. Serwis zakupywikei.pl obsługuje o wiele większy obszar, między innymi powiat kamiennogórski, jeleniogórski, jaworski, lwówecki, lubański, świdnici, wałbrzyski i cały rejon na południe od autostrady A4.

IKEA ograniczyła sprzedaż internetową do mebli oraz do ich akcesoriów, jak na przykład gałki, zawiasy itp. Za pośrednictwem serwisu zakupywikei.pl można zamówić dowolny produkt z całego asortymentu IKEA, który dowieziemy wprost pod podany przez klienta adres. Dostawa to zresztą kolejna kwestia, jaką można porównać. IKEA wycenia koszt skompletowania zamówienia oraz transportu z wniesieniem na co najmniej 139 zł i jest to cena minimalna. U nas cena usługi zaczyna się od 29 zł, a cena wniesienia produktu o ciężarze powyżej 20 kg – od 20 zł. IKEA pobiera płatność z góry za zakupy i dowóz, a w serwisie zakupywikei.pl można płacić przy odbiorze.

Czekamy na rozbudowę sklepu internetowego IKEA, a tymczasem zapraszamy do wygodnego robienia zakupów za pośrednictwem portalu zakupywikei.pl.

Posted on