Korzyści

Home » Korzyści

Wszystko zamawiasz online

– możesz dokładnie przemyśleć zakupy i sprawdzić, czego rzeczywiście potrzebujesz, bez pośpiechu, bez nerwów. Wybierasz tak długo produkty, jak chcesz.

Nie stoisz w korkach

– oszczędzasz swój cenny czas i nie musisz wydawać pieniędzy na paliwo. Możesz zająć się innymi sprawami, nie tracąc nerwów na jazdę w godzinach szczytu

Nie zbierasz towaru w magazynie

– nie musisz już denerwować się, że czegoś nie można znaleźć, że tracisz czas na kompletowanie zakupów. Ty postawiłeś na komfort i wygodę, my resztę zrobimy za Ciebie!

Nie organizujesz transportu

– nie musisz już martwić się, jak zawieźć zakupione w IKEA produkty do domu. Nie ważne, czy do Twojego samochodu zmieszczą się wymarzone meble lub inne towary

Za zakupy płacisz gotówką przy odbiorze

– niczym nie ryzykujesz, bo nikomu nie przekazujesz z góry pieniędzy. Płacisz dopiero, gdy sprawdzisz, że Twoje zamówienie zgadza się z dostarczonym towarem

Wygodnie czekasz na wymarzone meble i inne produkty IKEA

– w zaciszu domowym, przy herbacie lub kawie oczekujesz na dostawę, nie martwiąc się o płatności i transport, o pogodę lub o warunki na drodze. Zamówienie lada chwila będzie u Ciebie!

Wnoszenie mebli

USŁUGA OPCJONALNA

– istnieje odpłatna możliwość wnoszenia zamówionych mebli i artykułów do domu / mieszkania.  Wystarczy poinformować nas o chęci skorzystania z tej usługi przy składaniu zamówienia.

Montaż zamówionych mebli

NOWOŚĆ W OFERCIE

– kompleksową usługę zamyka montaż mebli. Nasi fachowcy przeprowadzą montaż oraz zabiorą ze sobą wszystkie zbędne kartony.

Usługa dostępna od dnia 01.03.2017.

Wszystko zamawiasz online

Nie musisz wychodzić z domu, żeby kupować markowe produkty Ikea. Dzięki nam nie musisz przejmować się ograniczeniami, jakie narzuca na przykład sklep internetowy Ikea. U nas zamówisz wszystko, czego potrzebujesz z całego asortymentu Ikea. Do tego nie musisz w ogóle się spieszyć. Wybierasz produkty tak długo, jak zechcesz, bez nerwów. Możesz dokładnie przemyśleć Twoje zakupy Ikea i sprawdzić, jakiego produktu naprawdę potrzebujesz. Potem wystarczy już tylko kilka kliknięć myszką i zamówienie gotowe.

Nie stoisz w korkach

Korzystając z naszych usług, nie musisz samodzielnie jechać do sklepu Ikea. W ten sposób unikasz nie tylko niemałych kosztów dojazdu, ale także korków. Zamiast tracić czas na drodze, możesz zająć się innymi sprawami, spędzić dzień z rodziną, a tymczasem realizowane są Twoje zakupy Ikea przez nasza firmę. Zamiast tracić nerwy w godzinach szczytu, wykorzystaj Twój wolny czas efektywniej i przyjemniej. Zakupy i transport z Ikea pozostaw nam. Sprawdź, jakie to łatwe i złóż zamówienie już teraz! Zapraszamy!

Nie zbierasz towaru w magazynie

Postaw na komfort i wygodę. Korzystając z naszych usług, nie musisz kompletować zakupów Ikea samodzielnie, nie musisz się denerwować, że nie możesz czegoś znaleźć, nie musisz dopytywać obsługi, biegać po dużym kompleksie handlowym. To wszystko zrobimy za ciebie. Do tego zapewnimy również transport Ikea. Wystarczy złożyć zamówienie i podać adres dostawy. W ten sposób otrzymasz nie tylko meble Ikea, ale również inne produkty z asortymentu sklepu. Zamawiaj online i ciesz się zakupami bez wychodzenia z domu.

Nie organizujesz transportu

Kupujesz meble Ikea lub dużą ilość innych produktów? Nie musisz już martwić się, jak to przewieźć do domu. Nie ma już znaczenia, czy do Twojego samochodu zmieszczą się wszystkie zakupy Ikea. Nie ma potrzeby zastanawiać się, jak umieścić wszystkie produkty do małego bagażnika. To już przeszłość! Dzięki naszej wyjątkowej usłudze nie trzeba martwić się o transport Ikea. Złóż zamówienie, a nie tylko dokonamy za ciebie zakupów w Ikea, ale również dowieziemy wszystkie produkty pod wskazany przez Ciebie adres.

Za zakupy płacisz gotówką przy odbiorze

Niczym nie ryzykujesz, korzystając z naszych usług, ponieważ nie przekazujesz nikomu z góry pieniędzy. Nie wymagamy od Ciebie zrobienia przelewu lub dokonywania płatności online. Szanujemy Twoje pieniądze i doceniamy Twoją ostrożność. Dlatego u nas płacisz gotówką dopiero przy odbiorze towaru i to po dokładnym sprawdzeniu wszystkich produktów. Zakupy Ikea za naszym pośrednictwem są więc nie tylko wygodne i przyjemne, ale również w pełni bezpieczne. Sprawdź nas już teraz i ciesz się produktami Ikea w Twoim domu!

Wygodnie czekasz na wymarzone meble i inne produkty Ikea

Kupowanie w Ikea jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne! Zdecyduj się na komfort, jaki gwarantują nasze usługi. Zamiast stać w korkach, przedzierać się przez zatłoczony sklep, a potem jeszcze w deszczu upychać produkty do samochodu, zaparz kawę i obejrzyj ulubiony program w telewizji. My zrobimy zakupy Ikea za Ciebie. Ty oczekujesz na dostawę w zaciszu Twojego domu, nie martwiąc się o płatności, warunki na drodze i transport. Rozsiądź się wygodnie w fotelu, lada chwila zamówienie będzie u Ciebie!

Wnoszenie mebli

Składając zamówienie w naszym serwisie, nie musisz martwić się nie tylko o zakupy Ikea i o transport, ale również o wniesienie produktów do Twojego domu lub mieszkania. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia poinformujesz nas o chęci skorzystania z odpłatnej usługi wnoszenia mebli Ikea i innych produktów. W ten sposób nie musisz w ogóle angażować się w proces dostawy. Powitaj nas, popijając kawę, a my w tym czasie przeniesiemy wszystkie zakupy z samochodu do Twojego domu. Sprawdź, jak przyjemnie robi się z nami zakupy w Ikea.

Montaż zamówionych mebli

Zapewniamy kompleksową usługę dokonywania zakupów w Ikea, od przyjęcia zamówienia, poprzez kompletowanie wybranych przez Ciebie produktów w sklepie, aż po ich transport i wniesienie do Twojego domu lub mieszkania. To jednak nie wszystko. Jeśli kupujesz meble Ikea, możesz skorzystać również z naszej usługi odpłatnego ich montażu. Pracę wykonają doświadczeni fachowcy, a po montażu zabiorą ze sobą wszystkie zbędne kartony, żebyś mógł bez przeszkód cieszyć się nowymi produktami. Usługa dostępna jest od 1 marca 2017 roku.